KFU - Top Ten

2. dubna 2012 v 21:39 | BarushQa |  Delší soutěže
Ahoj Návštěvníci! Už bychom zase mohli trošku pohnout s tou soutěží, co myslíte? No nejdřív Vám sem hodíme zase jen nějaké malé info, protože zatím nemáme dostatek přihlášených (nerozesíláme reklamy - chyba). Taky Vám odpovíme na Vašich 10 nejběžnějších otázek, ale máme tu problém. Otázku napsal asi jediný člověk, takže dalších děvět si vymyslíme.
Oddělovač: X

Nejprve začneme otázkami:
1. - Víte co.. Já to všechno napíšu jinak, bez otázek (nebo si je necháme na konec)( Píše BarushQa)

Přihlášení:
První věc v našem bodu nesmí chybět, a to sice přihlášení. Přihlásit se můžete zde: X . Někdo z Vás nepochopil otázku ohledně toho kam chce foto poslat, ale zanechal mi E-mail, ostatní mají holt smůlu a své obrázky si budou ukládat na blog a nám posílat jen odkaz s danou fotografií. Myslím, ale, že i tak to bude pro nás lehčí. Po přihlášení vlastně nic moc nemůžete tušit, ale proto tu je taky ten druhý článek. O dalším pohybu soutěže Vás infromujeme, tak se nemusíte bát.

Zadání:
Po přihlášení musíte také dostat zadání, jinak by nebylo moc co porovnávat, nebo by to alespoň šlo hůř porovnávat. Zadání bude většinou i takové, že vám necháme spousta volnosti na kreativitě. To znamená, že Vám dáme téma jako je: nádobí. Na Vás už jen bude, jestli vyfotíte talíř, hrnek nebo lžíci. Dobrá, nádobí Vám určitě nedáme, ale je to příklad, na kterém se to dá dobře vysvětlit. Poté stačí jen fotku dostat do počítače, poslat na mail či odkaz stránky k nám na blog.

Vyhodnocení:
A teď se dostáváme k problému číslo jedna. Jak se to bude hodnotit? Takže hodnotit budeme my (BarushQa a ~Anůů~), a to jak slovně, tak i bodově. Nejdřív k tomu napíšeme názor a potom počet bodů, které se budou přičítat k hlasům od publika. Dva body alias dva hlasy (1bod - 1 hlas) Vám může ale zůstat i v dalším kole. Pokud dosáhne totiž někdo 10ti bodů (nejvíce z možných), dostane dva do dalšího kola. Ty se ale pak nesčítají k hodnocení v dalším kole, je to jakoby jen dva hlasy navíc. Každá z nás můžeme dát jen pět bodů.

Hlasování:
Hlasovat se bude jako normálně v anketě. Můžete nás také poprosit o hlas. Vlastně dva lidé nás o něj mohou poprosit, když jsme dvě.

Duel:
Pokud nastane schoda nejméně bodů, začíná duel. Duel může být s dvěmi, třemi ale i s vícero lidmi. Nebudete tam muset posílat fotku. Dáme Vám tam tu z minulého kola. Lidé pro ni budou muset hlasovat stejně jako v normálním kole, ale aby jste se těch duelů taky báli trochu to ztížím. Ten kdo bude v duelu už podruhé (nebo i potřetí apod.) automaticky prohrává nad druhým. Tak se radši nechtějte do duelu dostat. Jestli se do duelu dostanou tři (2, co už v duelu byli + 1, co ne) automaticky dostává ten co tam nebyl milost a duel probíhá jen s dvěma.

Celkové Vyhodnocení:
Pak dostanete vyhodnocení, kde bude sepsáno kdo vypadl, postupuje, kdo má nejvíce bodů apod. I ty naše názory, prostě zkrátka vyhodnocení jak už znáte z jiných soutěží. Poté dostanete zadání a pokračuje to úplně stejně od zadání.

Obrázek nekopírovat ( a nečíst popisek)
Pravidla pro přihlášku:
- Fotky nijak neupravovat (maximálně podpis blogu nebo tak, za účelem autorských práv)
- Fotky fotit vlastní
- Neurážet protivníky ani nás za naše názory
- Nevyjadřovat se sprostě
- Snad nemusím připomínat, že mi ty fotky máte posílat
Ostatní Info:
- Pokud byste měl někdo nějaké další otázky, pište do komentářů, objeví se buď v dalším článku nebo přímo u Vás na blogu
- První kolo začne v květnu nebo dříve (neurčito)
- Ceny pro Vás zatím vymýšlíme
+OMLUVA: - Omlouvám se, napsala jsem že to první kolo mělo začít 1.4. , ale nezačlo. Naštěstí se mohu vymluvit na apríl, takže Apríl! První kolo začne jindy!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 music-4you music-4you | Web | 2. dubna 2012 v 21:44 | Reagovat

Ahoj!! Mas velmi krasny blog. Bol by som velmi rad aby si sa prihlasil-a do sutaze o najlepsieho blogera na mojej stranke :).
Dakujem :)

2 u-n-l-o-c-k u-n-l-o-c-k | Web | 2. dubna 2012 v 22:06 | Reagovat

Před chvílí jsem psala přihlášku...můžete mi prosím dát tedy vědět jestli mě berete? Děkuji moc... :)

3 Color Princess Color Princess | Web | 3. dubna 2012 v 16:37 | Reagovat

Tak trošku víc nechápu o co de.. ale v klídku :D

4 Fan♥Nina Fan♥Nina | Web | 3. dubna 2012 v 17:46 | Reagovat

Já už jsem se přihlásila :-) Za zkoušku to stojí, nikdo mi hlavu neutrhne :-D ...
Chci ještě poprosit o hlas pro Fan♥Nina - Shake It Up zde: http://foreverdemilovato.blog.cz/1204/competition-about-best-song-from-selena-gomez-pate-kolo#komentare
Moc děkuju!

5 Belluška Belluška | Web | 9. dubna 2012 v 12:52 | Reagovat

Veselé Velikonoce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama