5 Vtipů na téma: Blondýnky

7. ledna 2012 v 22:39 | BarushQa |  Vtipy
Ahoj návštěvníci! Přináším Vám pár vtipů :)


Blondýnka přijde do prodejny hudebních nástrojů a rozhlíží se. Po chvíli přijde k prodavačce a říká: "Prosila bych tu červenou trubku a tu bílou harmoniku." Prodavačka se na ní podívá a odpoví: "Dobře, ten hasící přístroj ti dám, ale nemysli si, že kvůli tobě odmontuji i radiátor."

Co obdivuje blondýnka, když cestuje vlakem? Šikovnost srojvůdce. Že se vždy trefí do tunelu.

Blondýna, bruneta a černovláska jsou v nebi. Svatý Petr jim říká že je pustí do nebe, když se nezasmějou jeho vtipům. Povídá první vtip: Nic. Povídá druhý vtip, černovláska se zasměje a propadne se do pekla. Řekne třetí vtip, bruneta se zasměje a propadne se do pekla. Pak chvíli mlčí a přemýšlí, jaký vtip má říct. V tu chvíli se zasměje blondýna. Svatý Petr se jí ptá: "Čemu se směješ? Vždyť jsem žádný vtip neřekl!" A blondýna odpoví: "Ale mě teprve došel ten první!"

Blondýnka jede autem, k manželovi:" Ti chodci jsou dnes neukáznění, že?" A manžel na to: "Drahá, uklidni se a sjeď z chodníku. "

Baví se blondýna s brunetou o výpadku elektrického proudu. Bruneta: "Já jsem byla 2hodiny uvězněna ve výtahu." Blondýnka: "Hm já byla 2 hodiny uvězněna na jezdících schodech!"


Obrázek: Google.cz
Text: Smisek.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Abbey Abbey | Web | 8. ledna 2012 v 10:11 | Reagovat

:-D ty jsou dobrý xD
jinak nechceš spřátelit ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama