Kopírky!

3. prosince 2011 v 21:29 | BarushQa |  Nezařazené
Ahoj návštěvníci! Představte si, adventní krásná doba a my se tu budeme hádat s Áčkem. Ale když tohle už opravdu není normální. Neustále po nás musí něco kopírovat, od té doby co jsme na druhym stupni, začal tenhle pohár trpělivosti přetékat.


Oddělovač: end-in-infinity.blog.cz
Obrázek: Google.cz

Od té doby co se podle třídní do ničeho neangažujeme, jsme nejhorší třída, co kdy měla a podbné její připomínky, spolužačka vymyslela besedu. Začali jsme na ní pracovat. Někdo si připravil povídání, někdo recituje básničku a vše zakončíme scénkou. Nezapomněli jsme ani na soutěž s cenkami. Nejlepší na tom je, že se připojili i kluci, takže jim skládám veliký obdiv. Výhodou tohoto zrádné počasí je to, že spousta učitelů/lek onemocní. Hned se objeví první šance, kde najít čas na trénování. Někteří hodní učitelé nám po dokončení látky, trochu času do zvonění také dají. Ale ve středu máme celou dvouhodinovku (hodina s, jak to říct slušně, zvláštní paní učitelkou) místo výtvarky. Poté co třídní shlédla naši práci, nám jednoho dne oznámila, že budeme vystupovat na prvním stupni ale i na školní besídce. Třída se těšila a zdálo se, jako by se nic nemělo zkazit. Opak byl pravdou. Z nějakého důvodu se to dozvědělo i áčko. Udělali si to samé co my, děti budou uplácat samými blbostmi a dárečky, a text skoro celý zkopírovali. Nejhorší na tom je, že vystupují hned den po nás! Místo, ale aby ted přiznali, že kopírujou, prostě omílají jiné věci stále dokola. My už ale na to nemáme náladu! Nemáte někdo nápad jak je zničit? :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Každý pejsek pro kokýnko, přeskočí i přes hovínko.

:D
:((

Komentáře

1 Katara Katara | Web | 5. prosince 2011 v 18:18 | Reagovat

Na ten filmík se rozhodně koukni. Je to super. Stáhni si ho třeba na uloz.to ;) A přejmenovávat si mě nemusíš, já budu psát články pod oběma jmény ("Katty/Katara", takže v pohodě). A neznám nikoho, koho by magie nebo mystika nezajímala ;) Je super se dozvědět něco nového, o čem jsme ještě neslyšeli a na co někteří lidé nechtějí věřit, protože jsou strašně skeptičtí. Jinak jestli si chceš chvíli počíst, objevila jsem super blog:
poselsvetla.blog.cz
Tak je hodně zajímavých článečků ohledně andělů, víl a podobně. Nikam tě nenutím, ale za podívání skoro nic nedáš ( jen pár minutek svého života ;D ).
PS: Komentovat budu jako "Katara" ;P

2 Katara Katara | Web | 5. prosince 2011 v 18:22 | Reagovat

Ke článku : Jo, tak todle taky nenávidím. Sice se mi to moc nestává, ale je to trapné! Kopírka, ať už foto podle celebs, nebo tahle.. Prostě jednoslovně : TRAPNÉ!! Ale co, oni stejně nikdy nepřiznají, že kopírujou. Tak to snad ani nemá cenu řešit a plýtvat na to svou energií. Oni se nezlepší!! ;(

3 bubss bubss | Web | 7. prosince 2011 v 22:00 | Reagovat

http://small-bikiette.blog.cz/1112/sonp-ii-kolo
Prosím za BubsS:)
Pimboli!
Díky;)
A promiň že spamuju!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama