The Sims Medival: Pirates and Nobles

9. září 2011 v 14:50 | BarushQa |  Videa TS3
The Sims Medieval: Pirates and Nobles obsahuje nové varianty a možnosti řešení všech herních aspektů. Příběh začíná ve chvíli, kdy do království přicházejí piráti z Aarbyvillu a šlechtici z Tredonie. Krátce poté se začíná odvíjet kolotoč šermířských soubojů, milostných afér, velkých dobrodružství i záhad. Příznivci hrdinských misí ocení nové zábavné výpravy vycházející z původní hry -- např. hledání fontány mládí nebo ochrana království před zlým čarodějem.
V balíčku The Sims Medieval: Pirates and Nobles najdou hráči množství předmětů s pirátskou a šlechtickou tématikou k vyšperkování jejich legendárních mečů nebo ozvláštnění královské svatby. Další nové charakteristické předměty lze používat k odměňování či trestání. V rámci vylepšení může hrdinu nyní doprovázet nový společník v podobě sokola či papouška. A pokud se objeví nějaký obzvláště neposlušný simík, pak jej hráči mohou pořádně potrápit v mučícím křesle.

Zdroj: Youtube.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Reklama Reklama | 11. září 2011 v 13:52 | Reagovat

zahlasuj prosím http://www.zahradnejazierka.sk/jazierko-sezony-2011.html pro jezírko 2 anketa je v menu děkujia  omlouvám se za reklamu

PS:krasný blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama